środa, 22 lipca 2015

Jak zarabiać w internecie - jak zarobić we wakacje :-)

Hej.
Chciałabym poruszyć temat, który choć raz przemknął przez myśl osobie korzystającej z Internetu - jak zarobić surfując po Internecie?
Sposobów jest mnóstwo. Jedne przynoszą niewielki zysk, inne całkiem spore.
Zebrałam kilka najciekawszych sposobów na zarabianie przez Internet :-)

1. PŁATNE ANKIETY
Ponieważ nie wspieram żadnej firmy organizującej płatne ankiety nie podam tutaj adresów. Nie trudno je znaleźć samemu ;-) O co chodzi? Po zarejestrowaniu się w danym serwisie mamy możliwośc brania udziału w ankietach, badaniach rynkowych itp. Oczywiście za każde wypełnienie ankiety dostajemy wynagrodzenie. Różni się ono w zależności od firmy. Jednak zanim komuś zaufacie koniecznie przeczytajcie opinie! Zdarza się bowiem, że pomimo rejestracji "nie kwalifikujemy się" do żadnych ankiet. Warto więc przeczytać opinie osób, które korzystały z danego serwisu aby uniknąć niepotrzebnych frustracji :-)

2. CUPSELL
Nie wykładamy w to żadnych środków, z wyjątkiem pomysłowego nadruku na koszulkę. Serwis umożliwia nam założenie do 3 sklepów w których sprzedajemy  koszulki, torby, naklejki, puzzle itp logo, napisem lub zdjęciem naszego autorstwa. Jeśli trafimy na niszę lub wykażemy się pomysłowością możemy liczyć na zysk z marży. Każdy właściciel sklepu ustala swoją marżę. Nie warto dawać jej za wysokiej gdyż ceny produktów podstawowych na stronie są i tak wysokie ;-)
Sposób warty przemyślenia - zważywszy na to, że (jak zapewnia właściciel serwisu) zarobiono już prawie 2 mln zł.

3. YOUTUBE
Ciekawym sposobem na zarobek jest założenie swojego kanału na youtube. A jest o czym opowiadać! Kanały fitness, dietetyczne, kosmetyczne, prankerskie, z ciekawostkami, nauką języków itp. Aby jednak zarabiać na kanale nie wolno umieszczać treści do których nie mamy praw autorskich (np. jingiel z ulubionej piosenki).

4. PISANIE BLOGÓW
Zarówno 3 jak i 4 pomysł lączą przyjemne z pożytecznym. Odkąd dorwałam się do Internetu, stale prowadziłam blogi. Był okres gdy miałam ich nawet kilkadziesiąt na raz. Z reguły o ulubionych aktorach, piosenkarzach, serialach, kosmetyce, odchudzaniu...nie sposób nadążyć :-)
Na tą chwilę mam 3 blogi, 10 tumbrli  ( z czego 2 aktywne, reszta sporadycznie) i wszelkie portale społecznościowe. Blogowanie to przyjemność a gdy podepniemy się pod odpowiednich reklamodawców i będziemy reklamować ich produkty, możemy w przyjemny sposób uzyskać kilka(dziesiąt) złotych kieszonkowego.

5. SPRZEDAŻ 
To sposób dla bardziej utalentowanych osobników :-) Istnieje mnóstwo serwisów umożliwiających sprzedaż artykułów handmade (np. dawanda). Jeśli potrafisz szyć, robić piękne kartki lub biżuterię być może warto spróbować. W ostatnim czasie moim zajęciem były wyprzedaże szafy na allegro, tablicy - to też fajny sposób na pozbycie się czegoś, czego nie używacie :-)


Może macie jakieś sprawdzone sposoby na zarobienie w trakcie surfowania po Internecie? Podzielcie się ;-)

1 komentarz:

  1. Polecam sposób na zarabianie poprzez skracanie linków. Stawka to 11,15$ za 1000 wejść w link z USA.
    Tu możecie się zarejestrować: https://shorte.st/ref/bdde6e8b9a

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za wpis! :)